CFR – Dinamo, 2-3. Marius Niculae marcheaza golul victoriei in minutul 93!

Dinamo isi mentine pozitia de lider dupa victoria obtinuta in meciul cu CFR Cluj, chiar pe stadionul din Gruia. Marius Niculae a marcat golul victoriei in minutul 90+3.UPDATELive textMin. 90+3: Marius Niculae inscrie din nou si aduce victoria echipei DinamoMin. 82: Marius Niculae egaleaza din penaltyMin. 47: Ronny inscrie din fata portii goaleLa pauza, cele doua echipe se afla la egalitate, scor 1-1.Min. 37: Cadu egaleaza din penaltyMin. 20: Danciulescu primeste in adancime si inscrie pe langa BetoCFR: Beto – Lionn, Cadu, N Diogo, Camora – Celestino, Mure 351;an, Renan – Sougou, Weldon, RonnyRezerve: Minca, Panin, Piccolo, Hora, Peralta, Kapetanos, NicoaraAntrenor: Jorge CostaDINAMO: Balgradean – Scarlatache, Luchin, Dr Grigore, Diabate – Rus, Kone, C Munteanu, Alexe – Danciulescu, NiculaeRezerve: Naumovski, Pulhac, Dorel Stoica, Patra 351;cu, Liviu Ganea, Bakaj, TucudeanAntrenor: Liviu CiobotariuSursa foto: intact images