TNL Sector 6 organizeaza Cupa USL la Fotbal pe 2 si 3 februarie

In perioada 2-3 februarie, TNL Sector 6 organizeaza CUPA USL la FOTBAL. Competitia se va desfasura in sala de sport a Scolii nr.205 Adrian Paunescu din Aleea Valea Prahovei, nr. 1, Sector 6.Sistemul de joc va fi de 5 jucatori de camp + portar, iar durata unui meci va fi de doua reprize a cate 12 min fiecare, cu 3 minute pauza.Fiecare filiala PNL, PC si PSD din fiecare sector al Capitalei poate trimite, pana joi 31 ianuarie ( ora 18:00), lista cu lotul fiecarei echipe (titulari si rezerve).Conditii de participare: – loturile sa cuprinda intre 6 si 10 jucatori;- toti componentii lotului sa fie membrii ai filialei respective, cu o vechime de minim 6 luni;- fiecare echipa participanta la competitie sa aiba echipament de joc.