LIGA I: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA a pierdut meciul cu CSMS Iasi cu scorul de 0-1

Echipa CS UNIVERSITATEA CRAIOVA a fost invinsa, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 0-1, de formatia CSMS IASI, intr-un meci din etapa a 3I-a a LIGII I.

Unicul gol al partidei a fost marcat de Cretu, in minutul 77, cu un sut de la aproximativ 14 metri.

Echipele au fost urmatoarele:

CS UNIVERSITATEA CRAIOVA: Balgradean – Achim, Acka, Frasinescu, Vatajelu – Baluta (Herghelegiu ’88), Kay (Cristea ’82), Mateiu, Tarnacop – Nuno Rocha, Bawab (Ivan ’62). Antrenori: Sorin Cartu, Emil Sandoi.

CSMS IASI: Grahovac – Voicu, Ciuca, Plamada, Badic – Ciucur (Moisii ’90+4), Mitici, Cretu, Bole (Bosoi ’46) – Onduku (Braga ’87), Golubovici. Antrenor: Nicolo Napoli.

Sursa foto: facebook.com